OblNews

Жителiв Кiровоградщини попереджають про шахрайство вiд iменi Нової пошти

Сьогоднi у месенджерах Вайбер та Телеграм активно розсилають спам про акцiю вiд iменi Нової пошти.

Про це йдеться на сайтi установи

У повiдомленнi людям пропонують вгадати скриньку, за якою знаходиться виграш у певнiй сумi. Пiсля того, як користувач «виграє» певну суму, щоб її отримати пропонують розiслати цю акцiю 20-ти своїм друзям, а потiм зайти на мобiльний додаток Нової пошти, щоб отримати виграш. Звiсно нiякого виграшу немає, але коли користувач переходить за посиланням, на сайтi зловмисникiв йде аналiз операцiйної системи мобiльного пристрою.

“Не переходьте за посиланням, це шахраї! Звернiть увагу, що на мобiльних пристроях пiд картинкою розiграшу прописано шахраями адреса сайту Нової пошти, але це не справжня адреса, а назва сторiнки фейкового сайту. I якщо ви перейдете за посиланням, то побачите справжню адресу сайту.

Ми припускаємо, що коли користувач переходить за посиланням, на сайтi зловмисникiв йде аналiз операцiйної системи мобiльного пристрою, пiсля чого йде зараження вiрусом смартфону. Далi вiрус розповсюджується шляхом вiдправки повiдомлень всiм контактам жертви зловмисника”, – йдеться в повiдомленнi Нової пошти.

Ми в соцмережах

Не соромтеся, зв'язатися. Ми любимо зустрічатися з цікавими людьми і заводити нових друзів.

Популярні новини