OblNews

Загадкове зникнення болтів з машини Максюти

В машині, якою керував заступник директора Новоукраїнської РДА Андрій Максюта, невідомий відкрутив п’ять болтів на колесі. В результаті колеса відлетіли від машини під час руху по шосе.

Раніше Андрій Максюта керував спеціальними інспекціями Кропивницького, а зараз займається екологічними проблемами в Новоукраїнському районі. Він вважає, що інцидент є результатом його професійної діяльності.

Немає опису світлини.

Як заступник голови райдержадміністрації почав займатися екологічними питаннями в Новоукраїнському районі. Першочергово розпочав з райцентру Новоукраїнка, де все «прекрасно» було до мого приїзду… Прекрасно, бо ніхто не ворушив питання сміттєзвалищ, води і т.д. Я розворушив. Отримав відкручені 5 болтів на колесі, в результаті чого воно відлетіло на швидкості на трасі… Можливо хочуть щоб нікуди не ліз … але я піду тільки вперед! Чекайте моє реагування. Воно буде таким, як ніколи ще у вас там не було.Дякую за допомогу на трасі начальнику Новоукраїнської поліції І. Матвійчук та водію РДА В.Азза. Все обійшлося без ушкоджень”

– повідомляє Андрій Максюта на своїй сторінці в фейсбуці.

Раніше невідомі розбили двері приміщення, де знаходилось відділення спецінспекції Кропивницького, та винесли три комп’ютери. Невідомий кинув дві склянки “коктейлю Молотова” в пордвір’я Андрія Максюти, керівником спецінспекції міста.

Ми в соцмережах

Не соромтеся, зв'язатися. Ми любимо зустрічатися з цікавими людьми і заводити нових друзів.

Популярні новини