OblNews

Які інфраструктурні проєкти реалізуються в Кропивницькому?

У Кропивницькому буде реалізована низка амбітних інфраструктурних проєктів: перший з них – площа Героїв Майдану. Під час свого щорічного звіту перед громадою Кропивницького міський голова Андрій Райкович не лише звітував про виконану роботу, а й анонсував реалізацію важливих інфраструктурних проєктів, інформує міська рада у ФБ.  

– Всі ми добре розуміємо, що громада, особливо молодь, виступають за оновлення громадського простору, – відзначив Андрій Райкович. – Перш за все, це центральна площа Кропивницького – площа Героїв Майдану. І такий проект розпочнеться. Його розроблять спеціалісти – архітектори, але кожний крок ми будемо обговорювати як з фахівцями, так і з містянами. Цей об’єкт стане справжньою візитівкою міста, області, це буде данина нашої пам’яті перед борцями за свободу і незалежність України. Разом із площею буде реконструйована і пішохідна Дворцова, вона також вимагає оновлення. Дочекається своєї черги і Ковалівський парк.  

– Повірте, я разом з тими, хто хоче бачити наше місто оновленим. Затишним і модерновим, – поділився міський голова. – Не втомлюся повторити: нам необхідно трохи часу і фінансування. Дуже сподіваюсь, що через всі бурі, пристрасті, емоції у нас в наступному році буде гарний Центральний сквер, допроєктується перша черга Набережної. Логічного завершення набере і ідея облаштувати у Кропивницькому Урбан-парк — він буде обов’язково збудований обласному центрі, як і виросте іще один амбітний проєкт – надсучасний мультиплекс.  

Все це масштабні проєкти, і більшість із них, як наголошує Андрій Райкович, місто схвально зустрічатиме. Кожна новобудова тут служитиме громаді, розвитку Кропивницького.   – Нам є куди рухатися і розвиватися, а власних коштів, на жаль, критично обмаль, – наголосив Андрій Райкович. – Тому кожен такий проєкт має узгоджуватися з громадою і безумовно відповідати чинному законодавству.  

Вже після звіту міського голови журналісти відразу кількох засобів масової інформації поверталися у своїх питаннях до теми реконструкції площі Героїв Майдану. Андрій Райкович повторив свою принципову позицію – реконструкції площі бути, пам’ятнику Героям Небесної сотні – також, і роботи тут розпочнуться незабаром.

Ми в соцмережах

Не соромтеся, зв'язатися. Ми любимо зустрічатися з цікавими людьми і заводити нових друзів.

Популярні новини