OblNews

В Кіровоградській області єБЮТ або чому четвертина обласних БЮТівців підтримує Януковича.

Про яке оновлення та очищення влади, про яку антикорупційну стратегію може йти мова, якщо Марія Чорна не приховує плідної співпраці з очільником БЮТ в області Олександром Чорноіваненком ?

Укрупнені райони — ласий шматочок для посадовців. Навіть найбідніший район має певні адміністративні ресурси та важелі впливу, а основна кількість повноважень перекладені на територіальні громади. Вони повинні займатися і освітою, і медициною, і якомога активніше реалізовувати інфраструктурні проєкти.
Райдержадміністрації на сьогодні є представниками Президента в районі, вони відповідають за реалізацію державних програм, дотриманням законності на певній території, ведуть реєстри виборців, займаються соціальною політикою та добирають людей, які будуть представлені до нагород та виконують низку інших функцій.
І якщо очільників громад обирає місцеве населення, то очільників району призначає Президент — адже будь-який провал в реалізації програмних завдань, кидає тінь саме на репутацію керівника держави.
Але не зрозуміло чому саме на Кіровоградщині до влади впевнено крокують представники БЮТ. І не найбільш принципові представники цієї політичної сили.

Розкладай яйця у різні кошики — й будь при владі завжди!
Є у Голованівську така родина — Чушкіни. Олексій Чушкін є очільником районного осередку БЮТ, проте його головною перевагою для утримання на керівних посадах є певна безпринципність та дружина — редакторка місцевої газети.

https://public.nazk.gov.ua/documents/29a9f504-37f3-4e4b-aca3-e4bc8308f032

https://opendatabot.ua/c/31501595


Безпринципність проявляється в тому, що Олексій Чушкін (тоді голова райради) під час Революції Гідності 24 січня 2014 року підтримав звернення Голованівської райради до Президента Януковича, що став в майбутньому втікачем. У тому зверненні представник Голованівщини рішуче засуджує двовладдя, дії екстремістів, створення загонів самооборони тощо.


Побиття студентів, ріки крові на Майдані та Інститутській, а голованівський Чушкін засуджує дії майданівців та просить Януковича навести на Майдані Незалежності лад …
І це нічого, що саме завдяки діям майданівців очільниця БЮТ Юлія Тимошенко вийшла з Качанівської колонії.


Наявність у родині Чушкіних власного видання дозволяє маніпулювати свідомістю місцевого населення, адже Надія Чушкіна і директор ТОВ «Вісник Голованівщини», і засновник. І Чушкіни радісно користуються можливостями газети — друкують неправдиві результати соцопитувань перед виборами, відповідно до яких лідером президентських перегонів, звичайно, є Юлія Тимошенко, звертаються до виборців, чесно кажучи в зверненні, що звертаються за один день до чергових місцевих виборів, критикують (не від свого імені, звичайно) політику команди Володимира Зеленського, мовляв, бідні люди ні заробити, ні вижити не можуть, доки урядовці жирують…
Кому віддана обласна команда Президента на Кіровоградщині?


І ось саме таке «нове обличчя» стає представником Президента в одному з чотирьох районів Кіровоградщини.


Звісно, сам Володимир Олександрович поняття не має, що це за персонаж. Всі рекомендації щодо цього чоловіка надала очільниця (читати — ставлениця головного БЮТівця області Чорноіваненка) ОДА Марія Чорна. І у Олександра Чорноіваненка в запасі ще чимало представників БЮТ, яких саме вона проведе у владу на Кіровоградщині. Зовсім недавно у Знам’янці Вона лобіювала інтереси іншого очільника районного осередку БЮТ Юрія Григораша, який в результаті її покровительства попри всі обурення колективу, попри явні системні порушення роботи в закладі, де інвалідів змушували оплачувати вже оплачені державою медичні послуги, всього лиш пересів у крісло заступника директора Знам’янської бальнеологічної лікарні. А міг би пересісти на зручну шконку до тюрми, якби керівництво області проявило принциповість у питанні антикорупційної політики.
Але — про яке оновлення та очищення влади, про яку антикорупційну стратегію може йти мова, якщо Марія Чорна не приховує плідної співпраці з очільником БЮТ в області Олександром Чорноіваненком та того факту, що всі вирішальні співбесіди щодо кадрової політики, для початку, проходять у штабі Юлії Тимошенко — і тільки після одобрямсу звідти досьє претендента передається на погодження Володимиру Зеленському?

Ми в соцмережах

Не соромтеся, зв'язатися. Ми любимо зустрічатися з цікавими людьми і заводити нових друзів.