OblNews

В Кіровоградщині СБУ виявила в жителя більше ста кілограмів вибухівки

Чиновники Служби безпеки України виявили у жителя Олександрії в Кіровоградській області понад 100 кілограмів вибухівки. Щодня одна людина продає до 10 кілограмів пороху через Інтернет.

Підозрювані здійснюють оптову торгівлю іноземним порохом у різні регіони України. За попередньою інформацією, він отримав мільйони гривень прибутку від нелегального бізнесу. Шукаю покупців в Інтернеті.

Товар відправляється замовнику поштою. Гроші за продаж вибухівки він отримав на свою банківську картку. Під час розслідування поліція виявила понад 100 кілограмів іноземної вибухової речовини, протитанкову гранату, кілька вогнепальних озброєнь, включаючи автомат Калашникова, пістолет-кулемет Шпагіна та пістолет ТТ, а також майже 2000 патронів різного калібру.

Щодня продається до 10 кг пороху. СБУ виявила в жителя Кіровоградської області понад сто кілограмів вибухівки. Фотографії від Служби безпеки України Зараз у статті “Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами чи вибуховими речовинами” про чоловіка повідомляється як про підозру. Може бути засуджений до трьох-семи років в’язниці.

Ми в соцмережах

Не соромтеся, зв'язатися. Ми любимо зустрічатися з цікавими людьми і заводити нових друзів.

Популярні новини