OblNews
У війні з російськими окупантами загинули військові з Кіровоградщини

У війні з російськими окупантами загинули військові з Кіровоградщини

У війні з російськими окупантами загинули військові з Кіровоградщини. Точка доступу публікує імена Героїв, про загибель яких нам стало відомо сьогодні, 25 листопада.

В Олександрівській громаді повідомили про загибель Ярослава Кузьменка, який загинув під час виконання бойового завдання.

Ярослав був випускником Лубенського фахового лісотехнічного коледжу 2011 року. Працював в Бірківському лісгоспі. 


У Маловисківській громаді повідомили про загибель Сушка Артема 1993 р.н.


В Устинівській громаді повідомили про загибель Петра Середенка.

Військовий загинув 19 листопада 2022 року.  Середенко Петро 1.04.1996 року народження, старший солдат обслуги мотопіхотного відділення мотопіхотного взводу мотопіхотної роти військової частини. 

В результаті ворожого обстрілу військовими формуваннями російської федерації Петро Середенко героїчно загинув в районі населеного пункту Водяне Донецької області. До останнього подиху залишився вірним військовій присязі.


Благовіщенська громада повідомила, що 20 листопада у боях на Донеччині загинув житель Данилової Балки 31-річний Анатолій Толпов.

У 2014-2015 роках брав участь в АТО. 

9 березня цього року Анатолій Толпов разом з іншими військовозобов’язаними був мобілізований.

У загиблого залишилися мати, дружина та двоє дітей. Прощання з Героєм відбудеться 25 листопада об 11:00 за адресою: с. Данилова Балка, вул. Чехова, 3.

У Кропивницькій міській раді повідомили про загибель двох захсиників. Завтра, 25 листопада, відбудеться прощання із солдатами Євгеном Чорним і Максимом Хижняком.

Додати комент

Ми в соцмережах

Не соромтеся, зв'язатися. Ми любимо зустрічатися з цікавими людьми і заводити нових друзів.

Популярні новини