OblNews

У дитячому центрі “Артек” помер 12-річний хлопчик з Кропивницького

Подія сталась 12 вересня, – розповів Ігор Блохін. – Дитина втратила свідомість, медичними працівниками проводились реанімаційні дії, приїхала швидка допомога, о 13:20 констатували смерть

У дитячому центрі "Артек" помер 12-річний хлопчик з Кропивницького

У Міжнародному дитячому центрі “Артек”, що розташований у Пущі-Водиці в Києві, помер 12-річний Павло Теровець з Кропивницького. Про це розповів начальник юридичного відділу центру Ігор Блохін.

“Подія сталась 12 вересня, – розповів Ігор Блохін. – Дитина втратила свідомість, медичними працівниками проводились реанімаційні дії, приїхала швидка допомога, о 13:20 констатували смерть”.

Батько хлопчика Ігор Теровець сказав , що причина смерті, поки, не відома, висновків медичної експертизи немає. Це інформація на 11:30.

Ігор Теровець виховував сина сам, пересувається чоловік в інвалідному візку. Дитина відпочивала в таборі за путівкою для соціально незахищених сімей. 5 вересня батько поділився в мережі фото, яке підписав: “Паша в Артеку в Пущі-Водиці”.У дитячому центрі "Артек" помер 12-річний хлопчик з КропивницькогоУ дитячому центрі "Артек" помер 12-річний хлопчик з Кропивницького

У мережі є відео, де чоловік продає власноруч вирощені квіти біля одного із супермаркетів Кропивницького. Родина отримувала 2500 гривень державної допомоги, як малозабезпечена сім’я.

Ми в соцмережах

Не соромтеся, зв'язатися. Ми любимо зустрічатися з цікавими людьми і заводити нових друзів.

Популярні новини