OblNews

Тренер з Кропивницького відкриє школу в Лос-Анджелесі

Кропивницький спортивний клуб СК “Борець” незабаром відкриє школу в США. Школа в Лос-Анджелесі, яку очолює Еліфтерією Крістодолоу, стане головним офісом Американської збірної команди з боротьби і послужить мостом між українським джиу-джитсу та США.

“Як ми зможемо перемагати на топових, професійних турнірах, якщо прямо зараз наші опоненти, кожні вихідні виступають, боряться проти кращих із кращих з усього світу, отримують колосальний досвід і впевненість у своїх силах, поки ми робимо один крок, вони йдуть на три вперед. Усі найсильніші джіцери світу зараз в США, всі топові турніри – теж тут. Я страшенно не хотів виходити зі своєї зони комфорту, нашого затишного спортзалу в Кропивницькому, але, я чітко розумію, без бази в Америці, дуже скоро ми опинимося у глухому куті. І ось я тут, важко, але цікаво. Новий виклик, все по іншому. Спасибі нашій команді за те, що ви поруч, за віру і підтримку. Ми це зробимо.

У майбутньому – це відкриє величезні можливості для наших хлопців, і я маю на увазі не тільки вихованців СК ′′ Борець “, а й усіх українських джитсерів”, – пояснив свій намір керівник СК “Борець” Євген Скирда.

Ми в соцмережах

Не соромтеся, зв'язатися. Ми любимо зустрічатися з цікавими людьми і заводити нових друзів.

Популярні новини