OblNews

ОВА домоглася включення Кіровоградщини в Урядову програму релокації

ОВА домоглася включення Кіровоградщини в Урядову програму релокації

Про це на апаратній нараді начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації із керівниками територіальних громад і військових адміністрацій повідомила сьогодні, 11 квітня, заступниця директора профільного департаменту Світлана Соломаха.

Кіровоградщина потрапила до програми релокації українських підприємств, які є в зоні активних бойових дій.«Ще до включення Кіровоградщини у цю програму, обласна військова адміністрація спільно із громадами через різні майданчики подавали пропозиції про переміщення уразливих підприємств на нашу територію», – повідомила Світлана Соломаха.

Зараз, за її словами, обласна влада разом із громадами ще активніше збирає пропозиції щодо можливих локацій переміщених підприємств, наявність трудових ресурсів для їх роботи, житла тощо.

Є звернення щодо надання допомоги у переміщенні дрібного бізнесу, зокрема з міст Донецької області. Маємо успішні приклади такого переміщення у Кропивницькому і сподіваємося по Олександрії. Тільки Кропивницька громада вже визначилася із 11 майданчиками, де швидко можна розгорнути переміщені виробничі потужності.

Нагадаємо, програми релокації передбачає, що підприємства, які розташовані в зоні активних бойових дій можуть бути переміщені у безпечні регіони.

Ми в соцмережах

Не соромтеся, зв'язатися. Ми любимо зустрічатися з цікавими людьми і заводити нових друзів.

Популярні новини