OblNews

ОДА та облрада підписали з громадами меморандум про співпрацю

Кіровоградська ОДА разом з облрадою підписали меморандум про співпрацю з регіональним відділенням «Асоціації об’єднаних територіальних громад», інформує ОДА у ФБ. 

10 листопада, під час засідання Ради розвитку громад Кіровоградської області підписали меморандум про співпрацю обласної влади з регіональним відділенням асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації об’єднаних територіальних громад». 

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна, очільник обларади Сергій Шульга та голова регіональної Асоціації, Соколівська сільська голова Інна Завірюха засвідчили підписами документ про взаємодію. 

– Меморандум є підтвердженням взаємного бажання обласної адміністрації і облради та «Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад» до більш тісної взаємодії, підтримки та співпраці, – сказала Інна Завірюха.

 Як акцентувала голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна, обласна адміністрація докладає максимум зусиль і продовжує різнобічно підтримувати роботу територій. –

Підписання меморандуму є приємною місією, яка спрямована на поліпшення взаємодії між органами влади та органами місцевого самоврядування області, – сказала Марія Чорна.

Ми в соцмережах

Не соромтеся, зв'язатися. Ми любимо зустрічатися з цікавими людьми і заводити нових друзів.

Популярні новини