OblNews

ПРОКУРАТУРА ОБЛАСТІ ПОВЕРНУЛА ДЕРЖАВI ЗЕМЛI ВАРТIСТЮ 13 МІЛЬОЙНІВ ГРИВЕНЬ

Прокуратура Кiровоградщини забезпечила реальне виконання судового рiшення про повернення у державну власнiсть земельної дiлянки сiльськогосподарського призначення оцiночною вартiстю понад 13 мільойнів гривень. Про це поінформували у прокуратурі області. Упродовж 2019 року Компанiївськиий вiддiл Олександрiйської мiсцевої прокуратури заявив позов у господарському судочинствi в iнтересах держави в особi ГУ Держгеокадастру у Кiровоградськiй областi до одного iз ТОВ […]

Прокуратура Кiровоградщини забезпечила реальне виконання судового рiшення про повернення у державну власнiсть земельної дiлянки сiльськогосподарського призначення оцiночною вартiстю понад 13 мільойнів гривень. Про це поінформували у прокуратурі області.

Упродовж 2019 року Компанiївськиий вiддiл Олександрiйської мiсцевої прокуратури заявив позов у господарському судочинствi в iнтересах держави в особi ГУ Держгеокадастру у Кiровоградськiй областi до одного iз ТОВ про розiрвання договору оренди земельної дiлянки та повернення її у власнiсть держави.

Орендована товариством земельна дiлянка сiльськогосподарського призначення з видом використання як пасовище для сiнокосiння та вирощування багаторiчних трав, випасання худоби, упродовж 2018-2019 рокiв фактично використовувалася агропiдприємством як повноцiнна рiлля.

Центральний апеляцiйний господарський суд пiдтримав позицiю прокуратури задовольнивши позовнi вимоги у повному обсязi.

Нині прокуратура забезпечила реальне виконання судового рiшення – земельну дiлянку сiльськогосподарського призначення повернули у державну власнiсть.

Ми в соцмережах

Не соромтеся, зв'язатися. Ми любимо зустрічатися з цікавими людьми і заводити нових друзів.

Популярні новини