OblNews

Кіровоградська обласна  прокуратура затвердила та скеровала до суду обвинувальний акт відносно директора одного із зернових складів Кіровоградщини за фактом розтрати майна (сільськогосподарських культур) одного із суб’єктів господарювання в особливо великих розмірах (ч.5 ст. 191 КК України). 

В ході слідства встановлено, що з квітня 2019 року по червень 2019 року, директор зернового складу, зловживаючи своїм службовим становищем, через залучення вантажних транспортних засобів, здійснив вивезення чужого майна, яке належить одному із суб’єктів підприємницької діяльності, в особливо великих розмірах. Мова йде про зерно пшениці та кукурудзи, загальною вартістю 6,6 млн грн, яке на законних підставах було передане на зберігання у даний зерновий склад.

У разі доведення вини  керівнику загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі. Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП в Кіровоградській області.Примітка, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Ми в соцмережах

Не соромтеся, зв'язатися. Ми любимо зустрічатися з цікавими людьми і заводити нових друзів.

Популярні новини