OblNews

Мер міста Новоукраїнка Корінний спричинив ДТП у вихідний день і розбив службовий автомобіль

Простежується характерна системна ненависть даного чиновника до правил дорожнього руху і Адміністративного кодексу України.

Про це повідомив у соціальній мережі Facebook користувач Игорь Синица

Мер міста Новоукраїнка – Корінний спричинив ДТП у вихідний день і розбив службовий автомобіль!!!Цікаво за які кошти він відремонтував машину мерії, якою керував і машину в яку в’їхав? За свою 30-ти тисячну зарплату справився чи спонсори-фермери знову допомогли? Також цікаво як він провів по документам свою поїздку в Київ – відрядження було офіційне (з проведенням по бухгалтерії) чи “заднім числом” без підтвердження виплати на відрядження?

А ось і постанова суду по даній ДТП і фото автомобіля Новоукраїнської міської ради вже після ремонту!

Крім питань , які задав користувач у своєму пості , дуже привертає увагу ставлення мера Новоукраїнки до закону і до майна міської громади. Це вже не перший інцидент за учістю Новоукраїнського міського голови, якій відомий своїми кримінальними справами, корупцією і службовою халатністю.

Також місцеві жителі звертають увагу на те, що це саме той автомобіль, якій був куплений за кошти мешканців міста для перевезення дітей і людей похилого віку в рамках соціальних програм .

Ми продовжуємо відслідковувати ситуацію .

Ми в соцмережах

Не соромтеся, зв'язатися. Ми любимо зустрічатися з цікавими людьми і заводити нових друзів.

Популярні новини