OblNews

МакДональдз пообіцяв побудувати у Кропивницькому один із найсучасніших ресторанів у світі

МакДональдз пообіцяв побудувати у Кропивницькому один із найсучасніших ресторанів у світі, наразі завершують перший етап робіт.

Про це під час онлайн пресконференції сьогодні, 25 листопада, повідомив директор з розвитку McDonald’s в Україні Віталій Стефурак.

За інформацією, МакДональдз в Україні працює вже 25 років, наразі мережа налічує більше 100 ресторанів і 16 тисяч робочих місць. Компанія входить в сотню найбільших платників податків та кращих роботодавців України. Загальна сума інвестицій в економіку України в минулому році вклала 700 млн грн. Мережа продовжує розвиватися, невдовзі після Кропивницького ресторани планують відкрити в Чернівцях і Ужгороді.

Локація для ресторану, зазначив Віталій Стефурак, має відповідати внутрішнім стандартам компанії, обов’язкова добра видимість і доступність для пішоходів і автомобілістів, наявність зони для розміщення макдрайву. Також серед умов: достатній трафік людей і автомобілів, проходження юридичного аудиту наявних документів на земельну ділянку. Лише одна локація в Кропивницькому відповідає всім критеріям і це — Центральний сквер.

Це буде один із найсучасніших закладів Макдональдз у світі, там будуть всі найсучасніші технології: інтер’єри, тренди, термінали самообслуговування, “розумна лінія” макдрайву, яка є інтерактивною тощо. Ресторан займе 550 квадратних метрів, тобто шість соток, — сказав він.

Віталій Стефурак додав, що загальна площа скверу складає 63 сотки, територію навколо ресторану упорядкують на 18 сотках.  Парковку в той же час не передбачили, аби максимально зберегти дерева. У Макдональдзі обіцяють висадити вдвічі більше дерев ніж знищать для благоустрою скверу. Висадять клени, додадуть кущі та хвойні дерева. Газон зробити у сквері проблематично, оскільки там тіниста місцевість. Проєкт озеленнення наразі в роботі. 

Керівник проєкту реконструкції, представник орендаря земельної ділянки Дмитро Костишин зазначив, що наразі на майданчику завершують перший етап робіт: вже провели демонтажні роботи, зокрема, видалили три дерева, які знаходилися над підвалами. Ще десять дерев знаходяться в аварійному стані, зараз вирішують, чи можна їх зберегти. 20-25 дерев орієнтовно видалять на місці майбутньої забудови. 

Демонтовані лавки та інше майно передали комунальне підприємство “Благоустрій”, його будуть використовувати на інших локаціях у місті. Наразі триває санітарна обрізка дерев, планування території. Проєктні роботи хочуть завершити до початку року. Представники компанії передбачають, що заторів у центрі міста не буде, щойно спаде ажіотаж появи нового ресторану. Заїзд планують з Преображенської, а виїзд з Великої Перспективної. Дорожні знаки змінять відповідно до проєкту. 

Ресторан,  повідомили, відкривають з ініціативи містян, які створили відповідну петицію ще у 2017 році. Податки будуть сплачувати у місцевий і центральний бюджети. 

Ми в соцмережах

Не соромтеся, зв'язатися. Ми любимо зустрічатися з цікавими людьми і заводити нових друзів.

Популярні новини