OblNews

Кiровоградщину вiднесли до опорного регiону

Уряд умовно подiлив регiони України на чотири типи: фронтовi, опорнi, деокупованi та тиловi, вiдповiдно до близькостi фронту та основних задач пiд час вiйни.

Як повiдомив на Всеукраїнського форуму мiсцевого самоврядування мiнiстр розвитку громад та територiй України Олексiй Чернишов,  Кiровоградщина стала однiєю з шести опорних регiонiв.

Також опорними регiонами є Кiровоградська, Вiнницька, Днiпропетровська, Черкаська, Одеська та Полтавська областi. До перелiку тилових увiйшли Львiвська, Iвано-Франкiвська, Тернопiльська, Закарпатська, Волинська, Рiвненська, Чернiвецька та Хмельницька областi.

“Сьогоднi областi працюють, як нiколи, допомагаючи iншим. Налагоджена логiстика мiж громадами, приймають вимушених переселенцiв. А подекуди ще й демонструють економiчне зростання та розвиток промисловостi. Українськi громади – це каркас нашого спротиву та стiйкостi. Хтось допомагає нашим Збройним силам стримувати ворога на фронтi, хтось пiдтримує тил, хтось вiдновлює життєдiяльнiсть пiсля деокупацiї. Тепер українськi громади тiсно переплетенi мiж собою новими адмiнiстративними, логiстичними та економiчними зв’язками. Але головне — це нашi новi людськi зв’язки, якi щодня стають мiцнiшими та покращують нашу взаємодiю” – сказав Олексiй Чернишов.

Фронтовими регiонами залишаються Донецька, Луганська, Запорiзька та Херсонська областi. Деокупованими регiонами є Сумська та Чернiгiвська областi. Наступним регiоном, який приєднається до перелiку деокупованих, зi слiв мiнiстра, стане Харкiвська область.

Ми в соцмережах

Не соромтеся, зв'язатися. Ми любимо зустрічатися з цікавими людьми і заводити нових друзів.

Популярні новини