OblNews

Кіровоградщина: Затвердили молодіжну програму

Програму «Молодь Кіровоградщини» на 2021—2025 роки прийнято депутатами в продовження обласної цільової соціальної програми 2016—2020 рр.

Відповідне рішення ухвалили на пленарному засіданні п’ятої сесії обласної ради.

Мета програми — створення сприятливих умов для розвитку і самореалізації молоді, її участі та інтеграції у суспільне життя, формування її громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості з урахуванням рівних прав і можливостей жінок та чоловіків.

Загальний обсяг фінансування, що має бути передбачений на її реалізацію, становить понад 8 мільйонів 200 тисяч гривень. Проект програми внесений головою обласної державної адміністрації. Виконавчим комітетам міських, селищних, сільських рад рекомендовано розробити та затвердити відповідні місцеві програми на період до 2025 року.

ДОВІДКА :

За даними соціологічного опитування ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області», проведеного у 2020-му, понад 67 відсотків молодих людей задоволені, що мешкають саме у Кіровоградській області. Майже 45 відсотків за можливості переїхали б жити в інше місто або навіть в іншу країну. При цьому майже половина молодих людей не має уявлення щодо можливості впливу на рішення органів державної влади та місцевого самоврядування.

Ми в соцмережах

Не соромтеся, зв'язатися. Ми любимо зустрічатися з цікавими людьми і заводити нових друзів.

Популярні новини