OblNews

Хто протестує, а кого холодний Світловодськ цілком влаштовує або Маліцький проти Світловодська.

Світловодськ прославився тим, що повноцінний опалювальний сезон у місті не розпочався вчасно. Проблема розглядається на обласній комісії з техніко-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, до Світловодська їздять посадовці і констатують один факт — замість теплових мереж у місті суцільні пориви.

І як же це сталося?

Популізм — наше все

СП «Світловодськпобут» фактично працює у Світловодську з 2001 року — і ніяких серйозних проблем з опаленням не виникало. Проте з 2017 року підприємство отримало від міської ради несподіваний сюрприз — відмову встановлювати економічно обгрунтовані тарифи. Занижені тарифи були причиною популярності влади, Андрій Маліцький і його нинішні зелені прихильники у міськраді успішно експлуатували ідею турботи про малозабезпечених, щоб дорватися на чергову каденцію до крісел і корит.

Андрій Маліцький

І попри всі звернення, тарифи роками трималися необгрунтовано низькими, що й стало причиною нинішнього плачевного стану мереж.

Ситуація ідіотська — люди аплодують міському голові і його «зеленим чоловічкам» за те, що вони свідомо убивають підприємство, яке дійсно багато років дбало, і далі намагається дбати про комфорт у місті!

З шашкою наголо

Підприємство пішло на відкритий конфлікт з міською владою вимушено. І тепер на його колектив вішають всіх собак і не тільки не допомагають вирішити всі нагальні проблеми, але й перешкоджають у роботі.

Как всегда в работе . (Музыка и ведущий на вашем торжестве)
вашпраздникнашаработа #ведущий #светловодск #кременчуг
Заказ по тел.(098)788-23-45; (066)788-60-28 _Андрей

Яскравий приклад трапився нещодавно біля міської лікарні. З одного з будинків поруч закладу був злитий теплоносій, що перешкодило усуненню пориву тепломережі біля закладу охорони здоров’я. цікаво, що вчинив таку диверсію… керівник комунального закладу, який нібито мав би дбати про те, щоб пориви були усунуті якомога швидше! Розслідувати інцидент приїхала навіть поліція.

Але в даному випадку питання не в тому, чиї руки крутили вентиль. Значно цікавіше — хто від того отримав вигоду? Лікарі? Пацієнти? Підприємство? Мешканці будівель?

Може, хтось, у кого є конфлікт з комунальниками?

І хто ж це такий — хто має конфлікт з підприємством і міг віддати керівнику лікарні наказ покрутити вентиль?

Хіба Андрій Маліцький? А як він міг, за нього ж так щиро голосували!

Хотіли посміятися? На вибори ходили, залишивши мозок вдома?

Ну що ж, цілуймо фото на агітках і вчімося топити буржуйки.

Ми в соцмережах

Не соромтеся, зв'язатися. Ми любимо зустрічатися з цікавими людьми і заводити нових друзів.

Популярні новини