OblNews

Гостей із Нідерландів приємно вразив професіоналізм вогнеборців Кіровоградщини

Учора, 22 листопада, у рамках робочої поїздки до України засновники фонду Об’єднаних пожежних Нідерландів ван Хоофт Йоганнес Антоній Якобус Марія та Зігенхорн Ерік Губертус Антоній відвідали ГУ ДСНС у Кіровоградській області.

d4a5774d 9d1b 49de b5cc 74e07e8b52ec

Колеги з Королівства Нідерланди неодноразово відвідували Україну з метою налагодження професійних зв’язків, обміну досвідом, надання різнобічної допомоги та обговорення спільних проєктів. Події останніх років, пов’язані з пандемією, а також масштабні пожежі, стихійні лиха, спонукають до налагодження тісної взаємодії сил цивільного захисту усього світу для подолання надзвичайних ситуацій. 

Під час робочої зустрічі з керівництвом ГУ ДСНС в області гості зацікавились порядком діяльності кіровоградського гарнізону, наявним оснащенням, відвідали оперативно-координаційний центр, де їм було продемонстровано принцип дії центру. Також нідерландські колеги познайомились із особовим складом чергового караулу 1-ї ДПРЧ м. Кропивницький, оглянули пожежно-рятувальний одяг, спорядження, техніку. Ознайомлення з історією становлення сучасної Служби порятунку Кіровоградщини відбулось у пожежно-технічній виставці-музеї головного управління. В яких умовах навчаються та тренуються українські вогнеборці, почесні гості мали змогу побачити на навчальному пункті АРЗ СП ГУ ДСНС.

Засновники фонду Об’єднаних пожежних Нідерландів відзначили позитивні враження від побаченого, висловили задоволення від рівня професіоналізму українських вогнеборців та запевнили, що будуть всіляко сприяти зміцненню відносин пожежних-рятувальників Нідерландів та України.

99ba2ca8 b364 4c7e b55a 8a87fc4af103

Ми в соцмережах

Не соромтеся, зв'язатися. Ми любимо зустрічатися з цікавими людьми і заводити нових друзів.