OblNews

Депутати в Устинівці стали на захист лікарів і громади

02 листопада 2021 року о 12 годині у сесійній залі адміністративного приміщення селищної ради відбулась позачергова чотирнадцята сесія Устинівської селищної ради восьмого скликання.

Серед інших питань розглядалася кричуща ситуація, що склалася навколо Устинівської лікарні.

З Устинівської лікарні з моменту призначення Ігоря Хільченка звільнилися шестеро фахівців, серед яких два терапевти, стоматолог, акушер-гінеколог (нині покійна), інфекціоніст та хірург.

Педіатр пішла у відпустку з подальшим звільненням, якщо ситуація не зміниться, оскільки нормально працювати вона не може.

Таким чином в Устинівській лікарні склалася ситуація, коли лікарі змушені звільнятися через самодурство керівника. Зриваються постачання обладнання. Зривається закупівля медикаментів. Мешканці району у цей тяжкий період залишаються без медичної допомоги.
Враховуючи всю серйозність цієї ситуації, група депутатів на позачерговій сесії домоглася створення комісії з розгляду правомірності призначення на посаду Хільченка.

Не стоять осторонь і прості люди. Місцеві мешканці зібрали понад 600 підписів з вимогою щодо відсторонення від службових обов’язків Хильченко І Ю

Ми в соцмережах

Не соромтеся, зв'язатися. Ми любимо зустрічатися з цікавими людьми і заводити нових друзів.

Популярні новини