OblNews

Чорні павуки Кіровоградського політикуму

Обдурили президента , та чи зможуть Чорна і Чорноіваненко обдурити людей ?

Погано, коли у країні корупція. Страшно, коли останнє корупціонери збирають з тих, у кого ситуація найскрутніша. Жахливо, коли нікому на це скаржитися й ніхто з організаторів за скоєне не відповість.

А саме така ситуація складається у Знам’янській обласній бальнеологічній лікарні з благословення перших осіб нашої області.

50 відтінків корупції

КП «Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня» Кіровоградської обласної ради для багатьох людей є останньою надією повернути здоров’я і жити повноцінним життям. Тут лікують навіть безпліддя, травми хребта та хвороби шкіри, проводять нейрореабілітацію, використовуючи найсучасніші методики лікування.

І погіршує враження від цього закладу тільки одне — вартість лікування у ньому. Ну, ще той факт, що за процедури лікарня отримує оплату двічі — і від пацієнтів, і від Національної служби здоров’я. Тобто люди, перед якими постає перспектива інвалідності або ж яким вже встановлено інвалідність, намагаючись хоч якось підтримати своє здоров’я, повинні заплатити за те, що вже оплачено державою за рахунок платників податків!

І хто ж п’є з найвразливішої категорії пацієнтів останні соки?

Якщо вірити направленому в Офіс Президента листуМ.П.Осадчука, то корінь зла — Юрій Петрович Григораш, колишній очільник лікарні, а нині — заступник директора закладу.

На лист до Андрія Єрмака, до речі, місцева влада після швидкого підсрачника з Офісу Президента відреагувала швидко, тепер пан Григораш вже не є очільником Знам’янської обласної бальнеологічної лікарні, він став всього лиш заступником… І з цілком зрозумілих мотивів паскудить команду Володимира Зеленського у соцмережах.

Та чи змінилася ситуація в самій лікарні?

Ні.

І не зміниться найближчим часом.

Особливий талант чужими руками жар загрібати

Коли люди говорять про корупціонерів на місцях, вони рідко думають про те, звідки той корупціонер взявся?

Є два шляхи — або люди самі ж обрали, або хтось призначив.

У нашому випадку Юрія Григораша призначив особистим розчерком пера Олександр Чорноіваненко перед своїм звільненням з посади голови обласної ради. Прихильність Олександра Чорноіваненка до цього управлінця пояснюється не тільки особливою здатністю до вирішення господарчих завдань (як красиво можна назвати корупцію з відкатом благодійнику!), але й партійною приналежністю Юрія Петровича, який очолював Знам’янський осередок Блоку Юлії Тимошенко.

І два роки пан Григораш активно господарював, доки колектив не почав бунтувати й погрожувати масовим звільненням, про що у вже згаданому листі було повідомлено Офіс Президента.

І тоді Юрій Петрович вимушено поступився місцем Юрію Юрійовичу Вісяникову — представнику тієї ж політичної сили, очільнику Знам’янської міської організації БЮТ.

Внесла цю посаду на розгляд обласної ради голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна, а організував потрібне голосування партнер в ОДА Олександр Чорноіваненко, який має чималий вплив в обласній раді і навіть претендував на посаду голови облради.

Тепер вам зрозуміло, чому колектив лікарні правду шукав аж в Офісі Президента?

Звідти розпорядження вплинути на ситуацію спустилося на облдержадміністрацію. І Марія Чорна постала перед дилемою — як зберегти свої прекрасні стосунки з Олександром Чорноіваненком, не втратити шикарну корупційну схему і водночас задовольнити Офіс Президента, імітувавши наведення ладу в лікарні?

Рішення знайшлося швидко, як і особа для рокіровки. От тільки колективу лікарні з того ніякого позитиву… І аби їм скарги й клопотання боком не вилізли після «заміни влади»!

Адже очевидно, що з перших днів роботи на посаді очільниця області відчайдушно покриває тих, хто активно паскудить її пряме керівництво. Інакше як пояснити, що Григораш не скільки поступився кріслом, скільки посунувся для працевлаштування однопартійця? Чи проводив хтось перевірку останніх призначень в області — скільки з них спрямовані на те, щоб зберегти корупційні схеми й спрямувати кошти, отримані таким чином, до обласної організації партії «Батьківщина»?

На що Марія Чорна наважиться, коли вкоріниться на посаді, розставить на ключових точках своїх людей (точніше — людей Чорноіваненка)? В яку суму для області обійдеться подальше господарювання представників від БЮТ — і кого електорат призначить винним за відсутність реалізацій обіцянок Президента?

Люди шукають винних або на місцях, або у високих кабінетах. А насправді дуже багатьма речами в регіоні керують місцеві павуки. І вони не хочуть втрачати доступ до своєї малопомітної, але дуже золотоносної павутини.

Ми в соцмережах

Не соромтеся, зв'язатися. Ми любимо зустрічатися з цікавими людьми і заводити нових друзів.

Популярні новини