OblNews

Бюджет та програми розглянуть під час сесії Кіровоградської обласної ради

Сесія Кіровоградської обласної ради відбудеться 23 грудня. Відповідне розпорядження підписав очільник облради Сергій Шульга. 

Початок сесії – о 10:00. Під час засідання депутати розглянуть питання про  обласну цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 року, про затвердження обласної програми зміцнення матеріально-технічної бази інтернатних закладів, підпорядкованих департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, до 2025 року.

Також депутати розглянуть питання щодо бюджету області на 2022 рік, а також  про хід виконання обласної програми розвитку агропромислового комплексу Кіровоградської області на 2018-2023 роки, про внесення змін до Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області на 2021-2025 роки, внесення змін до Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства, інформаційної сфери та книговидання у Кіровоградській області на період до 2026 року.

Мають розглянути народні обранці і питання про затвердження обласної програми розвитку та функціонування української мови у Кіровоградській області на 2022-2027 роки.

Ми в соцмережах

Не соромтеся, зв'язатися. Ми любимо зустрічатися з цікавими людьми і заводити нових друзів.

Популярні новини